Výkecy

Party Time

7. listopadu 2017 v 0:42 | Den
To je tak, když si rozepíšete článek a hned v zápětí se uděje tolik věcí, že dočista zapomenete na fakt, že jste něco napsali... nebo na fakt, že máte nějakej blog, že. Ehm. Takže flashback do předminulého pátku: Zatímco se republikou valil hurikán a lámal stromy, vyvracel kůlny a odnášel střechy od krytů na bazén (ta poslední poznámka může, ale nemusí přímo souviset se mnou a mým zážitkem z víkendu stráveného na chatě), já jakožto správné líné hovado ani nepřemýšlela nad tím jít ven a raději jsem tedy sepisovala svůj docela nevšední zážitek pátečního / sobotního dobrodružství, které jsem strávila na pražské půdě. Více se dozvíte v Celém článku :D

Klapka: Prvák podruhé

30. září 2017 v 14:06 | Den

Co dokáže zkazit zážitek z nového, mimochodem naprosto catchy, BTS alba? Správně, mám na mysli školu. Minulým týdnem, jak někteří z vás možná postřehli (a někteří zažili na vlastní kůži), konečně začala zbytku vysokých škol výuka. Mně konkrétně první semestr. A víte co? Teď, koncem září, bych se nejradši vodstřelila. Nebo si našla hodně vysokej topol. Nebo sežrala pár kilo sinic. (Nakonec jsem šla do kina na To a zhlídla Stranger Things, howbowdat.)

Ano, tohle je výkec -- doporučuju nečíst!!

ŠIMI ŠIMI COCONUT

27. července 2017 v 19:29 | Den

Že tu byl vykecávací článek naposledy v době maturit? Ha, to je divný... Možná to s mini-updatama vlevo v menu nebyl nejlepší nápad, protože pak vydávám článek jednou za uherskej rok. Ups.

Jak všichni víte, jsou prázdniny -- čas prokrastinace a celkově nicnedělání, až je z toho člověku špatně. Nebo tak to je aspoň u mě. Jako né že bych dělala úplný hovno, jen z těch všech věcí dovedu do finále naprostý minimum a tak to vypadá, že jsem líný hovado (což jsem, ale pointu chápeme lol). Jen se hezky podívejme, co mám rozepsaných článků: Recenze na kpop fanfikce (už od června; i cri), překlad SPRING DAY od BTS a Yoongiho SO FAR AWAY (asi po jejich přeložení založím spešl rubriku jen pro ně?), pár nakreslených obrázků by se taky našlo. Jen je někdo prostě neschopnej to narvat do článku. No to je fuk, jen vám chci dát nějakým způsobem, že teda jako žiju (i když ani ne lol) a říct, jak si žiju. Tak.

Je libo toothbrush?

24. května 2017 v 22:58 | Den
Vlepte mi někdo. Vážně mi někdo ubalte. Nebo ne, já to udělám s dovolením sama. Plesk. A je to. Tak, ale teď vážně: Můžete mi někdo laskavě vysvětlit, proč jsem šla na letošní Animefest, co jsem tam dělala, a proč mi to přišlo důležitější, než zkouška dospělosti? Nechat si jenom dva dny na přípravu a doufat, že mě nějak nechají prolézt? Yolo. Ano, tohle je krátký výkec z posledních šesti dní. Animefest, svaté dva dny a den D. Nasraný v hlavě i v nohavicích, amen.

Maturitní mini-update #1

13. dubna 2017 v 14:53 | Den

Písemný už jsou teda za mnou (více o nich v Celém článku), takže teď je nejdůležitější se připravovat na ústnice. Na ájinu kašlu rovnou, maximálně si přečtu něco o Maltě (jediný, co teď o Maltě vím, je její jméno), hlavně se zaměřím na profilovky -- budu si číst učebnici furt dokola a dokola a třeba mě tam na potítku osvítí...

Btw, Goblina jsem už dohlídla dávno, ale i tak jsem se řádně gifově vybavila na den, kdy budu psát tenhle článek... možná jsem měla tu snahu zasvětit spíš té biologii, lol. A taky tenhle update není vůbec mini, tak bacha :)
m

Existenciální krize č. aninevimkolik

24. ledna 2017 v 20:49 | Den
Tak nějak jsem přemýšlela, jestli tenhle článek nějakým způsobem nezkrátit, aby byl... já nevim, víc čitelnej? Ale nakonec jsem se rozhodla to nedělat, protože napsat to mi nějakou tu chvilku trvalo a asi bych si jednu vrazila ty odstavce mazat ve velkým, páč bych si připustila, že byly celou dobu zbytečný... jako můj život, lol. Ano, toto je výkec, zase po dlouhé době. Takže bacha - emotional rollercoaster approaching!

A dost!

17. listopadu 2016 v 13:00 | Den

Tak jsem dneska (přednastaveno z 15. 11.) neúspěšně napsala slohovou práci z češtiny a mohu s jistotou konstatovat, že mi hrozí už i propadák ze psané části maturitní zkoušky. Víc pos… podělat - jsem to už snad vážně nemohla. Nejenom, že jsem nejspíš nedodržela zvolenou formu (vybrala jsem si zprávu, ale přešla jsem volně v reportáž, takže…), ale neumím ani udržet konzistenci a vměstnávat informace do textu. Tudíž moje záchrana v podobě publicistického stylu padá, a pokud nevyfásnu v zadání líčení, nebo alespoň charakteristiku, tak jsem v loji. Nebo aspoň to tak zatím vypadá. Takže jsem vymyslela krutopřísně suprovej plán, jak se do konce tohoto roku zlepším ve slohu. A hodlám k tomu využít tenhle blog, protože why the fuck not!

Mým velice inovativním plánem je napsat každý týden minimálně jeden článek na Téma Týdne (nebo nějaké jiné téma, ale já jsem věčně líná cokoliv vymýšlet, takže…). Jo, přesně tak. Článek o aspoň 300 slovech, což není zas tak moc, ne? Pokud jeden týden vynechám, budu muset udělat v poslední den (tzn. neděle večer) sto dřepů, sto lehsedů, padesát kliků a tři minuty prkno. Abych měla aspoň dobrou kondičku, když už se rozhodnu zase utíkat před svýma problémama.

Začnu ale až příští týden, tento už mám jednu slohovou práci za sebou a bohatě stačilo. Plus momentální téma ("tabu"?!) je nějaký vadný :D Tak jsem zvědavá, jak se s tím vypořádám. Pokud se tu neobjeví článek do příští neděle, vězte, že ze mě stíká krev, pot i slzy.


Nuže držte mi palce!

Tenhle týden...

13. listopadu 2016 v 21:33 | Den
... stál teda pěkně za nic. Vlastně celkově listopad byl zatím tak nějak o ničem - celý dny nedělám nic, jen se učím, a když už se rozhodnu udělat něco produktivního (tzn. třeba přispět na blog), tak mi to trvá půl dne. A stejně nakonec přepnu do Namjoon módu a já, než abych týrala svoje i vaše oči, to radši hodím dobrovolně do koše (kterej následně ihned vysypu, aby mě třeba nenapadlo se s tím článkem bezúspěšně srát další dvě hodiny). Jen tak pro zajímavost, jenom tenhle odstavec píšu už přes půl hodiny, tak pokud si přečtete celej článek, můžete si přepočítat, jak dlouho mi trval napsat ;P

Definition of my period [aneb BTS - Blood Sweat & Tears + WINGS]

10. října 2016 v 21:19 | Den
Okay, když už se s tím teda všichni pomátli, tak se taky přidám: Včera totiž vyšlo nové MV od Bangtanů a já jsem v troskách. Zítra mám psát tři písemky (ještě k tomu z tak narovno předmětů, jako je chemie a dějepis, kam se opravdu musím učit - matiku snad dám), ale že bych nějak začala s přípravou, to né… Můj mozek je totiž momentálně na prázdninách někde u J-Hopa v rozkroku - a oči mi taky kmitaj od jednoho membera k druhýmu, if you know what I mean, heheh - takže se za boha nedokážu soustředit na nic kromě těch chuligánů, kteří mi tak točí s vaječníkama. A že mi je teda pořádně zašmodrchali. Si po zhlídnutí toho videa připadám jako ten největší úchyl na světě.

Kdo čeká smysluplnej článek, ani ve čtení nepokračujte, tohle je jen emociální výlev potrhlé fanynky. You've been warned.

Nový dess - BTS

13. září 2016 v 20:26 | Den
Když už rýmujete i názvy článků, jde to s vámi dost z kopce. Ano, inspirací pro vznik tohoto designu byly songy Whalien 52 a Butterfly od Bangtanů - už mě nudilo se dívat na ten tmavý humbuk všeho možného, co to tu "zkrášloval" předtím. Chtěla jsem něco světlejšího a pozitivnějšího, jemnějšího...? Týjo, to vůbec nezní jako já, ale od té doby, co poslouchám ty korejský ukolíbavky, tak nějak inklinuju k pastelovým barvám a celkově jsem nějak zženštila - wut?! o.O No nic, jen jsem chtěla oznámit ten design, zase o mě chvíli neuslyšíte kvůli škole, která se mi tu teď dost kupí... Fakt, maturitní ročník je nejhorší období života (ale nechci to zakřiknout) :'(

Jo a jen tak na konec - kdo viděl ten dementní článek, kterej jsem se zoufalým přáním, že mi to možná psychicky uleví, zvěřejnila včera kolem půlnoci... dělejte dál, že jste ho neviděli :D
 
 

Reklama