Moje kresby

Mrkvožrout [Killer!JK]

17. června 2017 v 22:55 | Den

Zatímco už týden úspěšně odkládám dopsání článku o recenzích na kpop fanfikce *nenápadné odkašlání*, tak nějak jsem si uvědomila, že rubrika Moje kresby byla updatenutá naposledy patnáctýho března... like, what?! Já kreslím pořád, jak je možný, že jsem sem nic nEpŘIdALA??!?

Každopádně, kamarádka z Twitteru, se kterou jsem pracovala na překladu TTEOTS, mě zasvětila do docela zajímavého tropu -- zabijáka Jeongguka s maskou králíka aka Killer!JK. A tak mi to nedalo a hned, jakmile se mi dostal do ruky grafický tablet, jsem mu vymyslela vlastní design a pustila se do práce. Na to, že jsem na něj zase půl roku nehrábla, jsem s výsledkem docela spokojená (až na tu držku a čelist, šmarjá...). Jukněte pod perex a dejte mi vědět, co vy na to :)

Školní sketche [#3]

5. března 2017 v 16:50 | Den

Se zjištěním, že maturita mi stojí už div ne za prdelí, se ke mně dostavila i taková menší krize - a tím menší krize myslím naprostá panika, protože jsem zjistila, že už i ti největší flákalové se začali připravovat a já furt nic. Dokonce s přihláškama na vejšku jsem pozadu. Vypadá to, že největší flákač jsem tu nakonec já. Achjo. Proto to vypadá, že budu muset začít alespoň předstírat, že jsem pilný student odhodlaný za každou cenu odmaturovat - uvidíme, jak moc mi to půjde - tudíž budu muset omezit i blogaření a s tím spjaté věci, jako je kreslení, psaní rádoby poezie, čtení fanfikcí a sledování fekál porna. Dvojité achjo.

Každopádně, dnešní článek se "skečema" ze školy - především Korejci, ale to známe. Taky je celkem trapas, když vaše crush zjistí, že ji celou hodinu kreslíte ze zadní lavice... ha ha.

Školní sketche [#2]

28. listopadu 2016 v 14:00 | Den
Minulý týden jsme měli matiky vskutku požehnaně díky suplu + taky byla geografie, kde děláme tento rok opravdu velký, hnědý, smradlavý nic, takže si to přeberte :) Původně jsem sice měla v plánu ty sketche o víkendu naskenovat, abych měla pro změnu nějakou lepší kvalitu, ale nééé… To já radši sjíždím se ségrou Bočka (Park Bo Gum, ani nevím, podle čeho dostal jméno "bůček", lol) a jeho Lásku za svitu měsíce. Taky jsem byla včera na Fantastických zvířatech a musím říct, že jsem odcházela z kina úplně mimo. Charaktery postav a herecký výkony na jedničku (fell in love with Kath Waterston, mm...) + Čolek jako nadšenec do přírody si mě naprosto získal. Jo a ještě jsem zkoukla Kuboa a dvě struny - I cried. Twice.
Každopádně konec vykecávání, sketche jsou v Celým článku, snad se bude líbit :)

Školní sketche

8. září 2016 v 16:46 | Den
Školní týden uběhne jako voda, když nemáte v hodinách co dělat. Teda, většinou se snažím dávat pozor, ale v předmětech, jako je Dějepis nebo Nauka o Společnosti, nás od zapojování se do průběhu hodiny profesor doslova odrazuje, pokud nechceme tedy z předmětu maturovat... "Vy jste tady jenom takovej otravnej hmyz." No každopádně, pokud zrovna se sousedkou nehrajeme piškvorky, tak si kreslím zezadu do sešitu matematiky. Tohle zahánění nudy ale příští týden předpokládám skončí, takže si užijte mých kreseb, dokud jsou, protože nadcházející rok bude z hlediska učení pěkná makačka. No jo, ta maturita... Taky uvažuju nad změnou designu blogu, chtěla bych něco světlejšího, no uvidíme.

A/N: První dva obrázky jsou podle předlohy, ale vůbec to nejde poznat, takže... :D Pro větší rozlišení obrázku na něj stačí klikout ;)

Červencové sketche!

22. července 2016 v 18:28 | Den
Tak se sketche trošku opozdily - důvod je, neočekávaně, Pokémon GO! - ale včera jsem to všecko naskenovala a před chvílí narychlo poupravovala, aby to nějak vypadalo, a... no, na obhájení musím říct, že to bylo všecko kreslený po půlnoci a bez jakýchkoliv pomůcek (ani pořádnou tužku jsem neměla, takže se nelekněte těch barviček - kreslila jsem vším, co bylo zrovna po ruce) :D Jsou to tentokrát takové jednodušší črty, hlavně jsem si chtěla protrénovat výrazy v obličeji, protože ty my nejdou stejně jako anatomie celýho těla! >.<
V celém článku se tudíž můžete těšit na kníratýho 'Vinta a jeho nej kámoše Vejcohlava z Dragon Age, pak nějakou tu ještěrku (Drak be my OC, yo) a něco z Undertale, protože nostalgie :') Hope you likey!

Uvnitř vroucí

15. července 2016 v 15:28 | Den
Tak jsem dokončila další komišku! Tahle mi trvala teda o hodně kratší dobu než ta poslední, hlavně díky dobré komunikaci s holčinou, která mi zakázku uložila. A navíc mi postava tentokrát sedla - jednoduchý design, takže víceméně volná ruka :) Tak nějak nevím, co víc k tomu mám říct, takže...
Mimochodem, mám dost sketchů, protože se poslední dva dny nudím (pořád prší nebo je jinak nevlídno, takže nemůžu ani chytat bronz na Doriana >.<), takže ty taky v následujících dnech na blogu přibudou. Snažila jsem se pracovat taky na svým možná budoucím komiksu, avšak ruka mi ujížděla téměř nonstop na Tumblr, odkud už si to přebíral můj Dorianem vymytej mozek, takže se nelekněte, když tu uvidíte jeden teplej knírek za druhým ;D

Always Watching

10. června 2016 v 15:00 | Den
Ale kdepak, není to Slenderman ;) Jeden by řekl, že měsíc je na vyrovnání se s Občanskou válkou docela dostatek času... Jop, mě to ještě nějakou chvilku potrvá, zvlášť teď, když jsem se rozhodla uchcávat nad tímhle baculkou - Daniel Brühl, který hrál v novém Kapitánu Amerikovi hlavního záporáka Zema, se zapsal do mého seznamu oblíbených herců a už teď mám zhlídnutou půlku jeho filmografie (nesuďte mě, on je prostě zlatej). Musím říct, že za poslední tři roky jsem se snad víc němčiny nenaučila než právě minulý týden sledováním jeho filmů v původním znění, lol :D No každopádně, všimla jsem si, že si Zemo zrovna moc fandů nevydobyl a fanartů jsem taky viděla zatím co na prstech napočítám, tak jsem si řekla, že to změním a něco mu nakreslím sama! :D Tak, jako trochu to vypadá jako on, za což jsem fakt ráda, páč většinou se mi nepodaří zachytit ony charakteristické rysy postav... No, ale tak aspoň jsem si procvičila svůj styl a stínování (že jsem s ním ale bojovala!).

Rytířka

6. června 2016 v 18:35 | Den
Tak jsem konečně dokončila zakázku pro jednu holčinu na DeviantARTu. Jméno postavy je Misaki a jak jsem se posléze dozvěděla, je to postava z připravované originální mangy s názvem RyuuMuhaymin, na které momentálně s pár lidma pracuje. Tak jsem zvědavá, jak se holka udrží a budu jí držet palce :)
Teď ale k vlastní práci: Musím říct, že ačkoliv jsem si s tím dala fakt záležet, tak to vypadá dost pofidérně - ta anatomie mi u tohohle obrázku tentokráte fakt ulítla... No tak ale co už, předělávat to už popáté nehodlám! :D

PS: Kdo si všiml, že jsem trochu poupravila design? ;)

Černý panter / Black Panther

16. května 2016 v 18:24 | Den

Haha! Kdo zase zapomněl heslo na blog a dokopal se k tvorbě nového až dneska? Ano, jsem to já, zanedbavatel tohohle zaprášeného kusu internetu... a teď mě omluvte, jdu se zase zakopat pod tu hromadu sutě, odkaď jsem vylezla. Občas si tak říkám, proč tady ten blog ještě pořád mám, když na něj nic nepřidávám. Ale třeba teď se mi hodí! :D

Celý obrázek v "Celém článku"

Time Challenge

19. března 2016 v 12:28 | Den
V komentáři pod jedním z mých minulých článků - konkrétně mé 15 minutové sketche - mi Scars navrhla, ať zkusím "Time Challenge". Jde vlastně o to, že v určitém časovém úseku, rozpínajícího se od tří vteřin do půl minuty, se snažíte nakreslit co nejpropracovanější sketch. Ani byste nevěřili, jak moc je to těžký! >.<
 
 

Reklama