Moje kresby

Středa u jezera

31. srpna 2017 v 17:54 | Den

Já vím, zase měsíc a ode mě ani špitnutí. Jsem na sebe naštvaná, ale zase ne tak, abych se omlouvala na dvacet odstavců. Opravdu nechci, aby se z mýho blogu stala povinnost, chci přidávat jen tehdy, kdy na to opravdu budu mít náladu, ne se k tomu nutit. Doufám, že to vy, co můj blog navštěvujete (ily btw), pochopíte. Samozřejmě se budu snažit být tu častěji, ale slíbit to nemůžu.

Jak někteří z vás možná ví (nebo aspoň ti, co žerou BTS a jsou na furt Twitteru jako já), příští týden se chystá YoonJin week, a já bych se ho tak ráda zúčastnila, ale... no, vidíme, jak je to s mým blogem, že. Takže jsem aspoň načmárala ty dva u vody, berte to jako pokračování v sérii počínající Nedělí na kole (i love yoonjin more than my blog i guess... just kidding, bts told me to love myself, so i gotta).

NOT TODAY [Rocker!JIMIN]

17. července 2017 v 2:26 | Den

Poslední dobou dělám čím dál tím větší hovno. Padla mi brigáda, jsem v izolaci na venkově s babskou částí rodiny, všichni kolem mě umíraj a já nemám absolutní motivaci nic dělat. Ale aspoň občas něco nakreslím, když už nic. A taky píšu. Ale stojí to za houby... a přesně kvůli mému fantazírování o námětech na fanfikce vznikla tahle kresbička, kdo by to byl čekal woooot!!

Tentokráte druhý úvodní odstavec nezačnu slovem "každopádně" //facepalm/: Začal mi chybět zvuk elektrické kytary a tak jsem pro těchle sedm dementů vymyslela rockband!aučko, kde je Jimbo hlavní zpěvák skupiny. Inspirovala jsem se v těchle dvou trošku tvrdších coverech na jejich písničku Not Today, rozhodně doporučuju poslechnout! V Celým článku se můžete pokochat výsledkem.

Neděle na kole

2. července 2017 v 1:57 | Den

Ano, zase jsem se vykašlala na blog, ale buďme rádi, že je to jen týden neohlášeného volna a ne třeba věčnost. Nebudu se tu na nic vymlouvat, prostě jsem líný a nezodpovědný hovado. Ten slíbenej song taky nemám hotovej, lol, asi ho už ani nedodělám, ostatně jako všechno poslední dobou...

Každopádně přináším novou kresbičku. Pokud jste stejně uchcaní na Yoonmin povídky jako já a jste už dost sečtělí, tak jste určitě poznali, že jsem se nechala inspirovat fanfikcí Not Crying on Sunday od abucketofchicken. Je to teda tentokrát v trochu prostějším, takovém improptu "asijském" stylu, ale v jednoduchosti je krása, no ne? Možná udělám menší sérii na tenhle způsob, ale... známe se.

Mrkvožrout [Killer!JK]

17. června 2017 v 22:55 | Den

Zatímco už týden úspěšně odkládám dopsání článku o recenzích na kpop fanfikce *nenápadné odkašlání*, tak nějak jsem si uvědomila, že rubrika Moje kresby byla updatenutá naposledy patnáctýho března... like, what?! Já kreslím pořád, jak je možný, že jsem sem nic nEpŘIdALA??!?

Každopádně, kamarádka z Twitteru, se kterou jsem pracovala na překladu TTEOTS, mě zasvětila do docela zajímavého tropu -- zabijáka Jeongguka s maskou králíka aka Killer!JK. A tak mi to nedalo a hned, jakmile se mi dostal do ruky grafický tablet, jsem mu vymyslela vlastní design a pustila se do práce. Na to, že jsem na něj zase půl roku nehrábla, jsem s výsledkem docela spokojená (až na tu držku a čelist, šmarjá...). Jukněte pod perex a dejte mi vědět, co vy na to :)

Školní sketche [#3]

5. března 2017 v 16:50 | Den

Se zjištěním, že maturita mi stojí už div ne za prdelí, se ke mně dostavila i taková menší krize - a tím menší krize myslím naprostá panika, protože jsem zjistila, že už i ti největší flákalové se začali připravovat a já furt nic. Dokonce s přihláškama na vejšku jsem pozadu. Vypadá to, že největší flákač jsem tu nakonec já. Achjo. Proto to vypadá, že budu muset začít alespoň předstírat, že jsem pilný student odhodlaný za každou cenu odmaturovat - uvidíme, jak moc mi to půjde - tudíž budu muset omezit i blogaření a s tím spjaté věci, jako je kreslení, psaní rádoby poezie, čtení fanfikcí a sledování fekál porna. Dvojité achjo.

Každopádně, dnešní článek se "skečema" ze školy - především Korejci, ale to známe. Taky je celkem trapas, když vaše crush zjistí, že ji celou hodinu kreslíte ze zadní lavice... ha ha.

Školní sketche [#2]

28. listopadu 2016 v 14:00 | Den
Minulý týden jsme měli matiky vskutku požehnaně díky suplu + taky byla geografie, kde děláme tento rok opravdu velký, hnědý, smradlavý nic, takže si to přeberte :) Původně jsem sice měla v plánu ty sketche o víkendu naskenovat, abych měla pro změnu nějakou lepší kvalitu, ale nééé… To já radši sjíždím se ségrou Bočka (Park Bo Gum, ani nevím, podle čeho dostal jméno "bůček", lol) a jeho Lásku za svitu měsíce. Taky jsem byla včera na Fantastických zvířatech a musím říct, že jsem odcházela z kina úplně mimo. Charaktery postav a herecký výkony na jedničku (fell in love with Kath Waterston, mm...) + Čolek jako nadšenec do přírody si mě naprosto získal. Jo a ještě jsem zkoukla Kuboa a dvě struny - I cried. Twice.
Každopádně konec vykecávání, sketche jsou v Celým článku, snad se bude líbit :)

Školní sketche

8. září 2016 v 16:46 | Den
Školní týden uběhne jako voda, když nemáte v hodinách co dělat. Teda, většinou se snažím dávat pozor, ale v předmětech, jako je Dějepis nebo Nauka o Společnosti, nás od zapojování se do průběhu hodiny profesor doslova odrazuje, pokud nechceme tedy z předmětu maturovat... "Vy jste tady jenom takovej otravnej hmyz." No každopádně, pokud zrovna se sousedkou nehrajeme piškvorky, tak si kreslím zezadu do sešitu matematiky. Tohle zahánění nudy ale příští týden předpokládám skončí, takže si užijte mých kreseb, dokud jsou, protože nadcházející rok bude z hlediska učení pěkná makačka. No jo, ta maturita... Taky uvažuju nad změnou designu blogu, chtěla bych něco světlejšího, no uvidíme.

A/N: První dva obrázky jsou podle předlohy, ale vůbec to nejde poznat, takže... :D Pro větší rozlišení obrázku na něj stačí klikout ;)

Červencové sketche!

22. července 2016 v 18:28 | Den
Tak se sketche trošku opozdily - důvod je, neočekávaně, Pokémon GO! - ale včera jsem to všecko naskenovala a před chvílí narychlo poupravovala, aby to nějak vypadalo, a... no, na obhájení musím říct, že to bylo všecko kreslený po půlnoci a bez jakýchkoliv pomůcek (ani pořádnou tužku jsem neměla, takže se nelekněte těch barviček - kreslila jsem vším, co bylo zrovna po ruce) :D Jsou to tentokrát takové jednodušší črty, hlavně jsem si chtěla protrénovat výrazy v obličeji, protože ty my nejdou stejně jako anatomie celýho těla! >.<
V celém článku se tudíž můžete těšit na kníratýho 'Vinta a jeho nej kámoše Vejcohlava z Dragon Age, pak nějakou tu ještěrku (Drak be my OC, yo) a něco z Undertale, protože nostalgie :') Hope you likey!

Uvnitř vroucí

15. července 2016 v 15:28 | Den
Tak jsem dokončila další komišku! Tahle mi trvala teda o hodně kratší dobu než ta poslední, hlavně díky dobré komunikaci s holčinou, která mi zakázku uložila. A navíc mi postava tentokrát sedla - jednoduchý design, takže víceméně volná ruka :) Tak nějak nevím, co víc k tomu mám říct, takže...
Mimochodem, mám dost sketchů, protože se poslední dva dny nudím (pořád prší nebo je jinak nevlídno, takže nemůžu ani chytat bronz na Doriana >.<), takže ty taky v následujících dnech na blogu přibudou. Snažila jsem se pracovat taky na svým možná budoucím komiksu, avšak ruka mi ujížděla téměř nonstop na Tumblr, odkud už si to přebíral můj Dorianem vymytej mozek, takže se nelekněte, když tu uvidíte jeden teplej knírek za druhým ;D

Always Watching

10. června 2016 v 15:00 | Den
Ale kdepak, není to Slenderman ;) Jeden by řekl, že měsíc je na vyrovnání se s Občanskou válkou docela dostatek času... Jop, mě to ještě nějakou chvilku potrvá, zvlášť teď, když jsem se rozhodla uchcávat nad tímhle baculkou - Daniel Brühl, který hrál v novém Kapitánu Amerikovi hlavního záporáka Zema, se zapsal do mého seznamu oblíbených herců a už teď mám zhlídnutou půlku jeho filmografie (nesuďte mě, on je prostě zlatej). Musím říct, že za poslední tři roky jsem se snad víc němčiny nenaučila než právě minulý týden sledováním jeho filmů v původním znění, lol :D No každopádně, všimla jsem si, že si Zemo zrovna moc fandů nevydobyl a fanartů jsem taky viděla zatím co na prstech napočítám, tak jsem si řekla, že to změním a něco mu nakreslím sama! :D Tak, jako trochu to vypadá jako on, za což jsem fakt ráda, páč většinou se mi nepodaří zachytit ony charakteristické rysy postav... No, ale tak aspoň jsem si procvičila svůj styl a stínování (že jsem s ním ale bojovala!).
 
 

Reklama