Červenec 2017

ŠIMI ŠIMI COCONUT

27. července 2017 v 19:29 | Den |  Výkecy

Že tu byl vykecávací článek naposledy v době maturit? Ha, to je divný... Možná to s mini-updatama vlevo v menu nebyl nejlepší nápad, protože pak vydávám článek jednou za uherskej rok. Ups.

Jak všichni víte, jsou prázdniny -- čas prokrastinace a celkově nicnedělání, až je z toho člověku špatně. Nebo tak to je aspoň u mě. Jako né že bych dělala úplný hovno, jen z těch všech věcí dovedu do finále naprostý minimum a tak to vypadá, že jsem líný hovado (což jsem, ale pointu chápeme lol). Jen se hezky podívejme, co mám rozepsaných článků: Recenze na kpop fanfikce (už od června; i cri), překlad SPRING DAY od BTS a Yoongiho SO FAR AWAY (asi po jejich přeložení založím spešl rubriku jen pro ně?), pár nakreslených obrázků by se taky našlo. Jen je někdo prostě neschopnej to narvat do článku. No to je fuk, jen vám chci dát nějakým způsobem, že teda jako žiju (i když ani ne lol) a říct, jak si žiju. Tak.

NOT TODAY [Rocker!JIMIN]

17. července 2017 v 2:26 | Den |  Moje kresby

Poslední dobou dělám čím dál tím větší hovno. Padla mi brigáda, jsem v izolaci na venkově s babskou částí rodiny, všichni kolem mě umíraj a já nemám absolutní motivaci nic dělat. Ale aspoň občas něco nakreslím, když už nic. A taky píšu. Ale stojí to za houby... a přesně kvůli mému fantazírování o námětech na fanfikce vznikla tahle kresbička, kdo by to byl čekal woooot!!

Tentokráte druhý úvodní odstavec nezačnu slovem "každopádně" //facepalm/: Začal mi chybět zvuk elektrické kytary a tak jsem pro těchle sedm dementů vymyslela rockband!aučko, kde je Jimbo hlavní zpěvák skupiny. Inspirovala jsem se v těchle dvou trošku tvrdších coverech na jejich písničku Not Today, rozhodně doporučuju poslechnout! V Celým článku se můžete pokochat výsledkem.

Neděle na kole

2. července 2017 v 1:57 | Den |  Moje kresby

Ano, zase jsem se vykašlala na blog, ale buďme rádi, že je to jen týden neohlášeného volna a ne třeba věčnost. Nebudu se tu na nic vymlouvat, prostě jsem líný a nezodpovědný hovado. Ten slíbenej song taky nemám hotovej, lol, asi ho už ani nedodělám, ostatně jako všechno poslední dobou...

Každopádně přináším novou kresbičku. Pokud jste stejně uchcaní na Yoonmin povídky jako já a jste už dost sečtělí, tak jste určitě poznali, že jsem se nechala inspirovat fanfikcí Not Crying on Sunday od abucketofchicken. Je to teda tentokrát v trochu prostějším, takovém improptu "asijském" stylu, ale v jednoduchosti je krása, no ne? Možná udělám menší sérii na tenhle způsob, ale... známe se.