Květen 2017

Je libo toothbrush?

24. května 2017 v 22:58 | Den |  Výkecy
Vlepte mi někdo. Vážně mi někdo ubalte. Nebo ne, já to udělám s dovolením sama. Plesk. A je to. Tak, ale teď vážně: Můžete mi někdo laskavě vysvětlit, proč jsem šla na letošní Animefest, co jsem tam dělala, a proč mi to přišlo důležitější, než zkouška dospělosti? Nechat si jenom dva dny na přípravu a doufat, že mě nějak nechají prolézt? Yolo. Ano, tohle je krátký výkec z posledních šesti dní. Animefest, svaté dva dny a den D. Nasraný v hlavě i v nohavicích, amen.

AnimeFest 2017

12. května 2017 v 15:00 | Den |  Asi stálo za sdílení

Kdo se letos chystá na AnimeFest?! Ať vím, koho tam ve svém zbídačeném stavu potkám! :)


Smrťák šprtí na maturu

5. května 2017 v 15:00 | Den |  Asi stálo za sdílení
Jeden by řekl, že dnešní maturanti přípravu k ústním zkouškám nepodceňují. Nu, Smrťák má na tuto věc trošku jiný pohled...
- -- --- ---- --- -- -
PS: Kvůli tomuhle videu jsem si musela založit zbrusu nový kanál na YouTube, yay! Takže jsem se konečně naučila nahrávat videa. A že to byl zážitek, tolik vymožeností - jako např. kategorie videí. Vůbec jsem nevěděla, kam ho zařadit:
"Cestování a události? Néé, to je až moc, vždyť je to jenom maturitka… Hmm, Lidé a blogy? Jůů, Komedie! A hned pod tím Zábava, tak počkat, jaký je v tom rozdíl?! Vzdělávání a výuka, no i semka by to šlo…"
No, a pak na mě vykouklo něco, co jsem vůbec nevěděla, co znamená, ale okay, přežila jsem to a stížnost na mě taky ještě nikdo za porušování autorských práv nepodal, takže si s hledáním topolu možná ještě chvilku počkám… Dávám tomu, no, dva týdny :)

Plz dont (Kay, I will...)

1. května 2017 v 15:59 | Den |  Asi stálo za sdílení
...
I dare you to watch this video without getting heartbroken... I mean it, watch it. Right now, DO IT!!


.
.

- -- --- ---- --- -- -
Nešel mi vložit funkční odkaz videa, proto prosím klikněte na odkaz nad obrázkem (kterej mi za boha taky nešel vložit, but I did it, are you proud mum?!).

Nenávidím Blog.cz :)