Září 2016

Zůstanu s Tebou

28. září 2016 v 22:07 | Den |  BásničkyŘeknu slovo, řeknu dvě,
Posloucháš mě vůbec? Ne.
Snažím se tu každým dnem,
by se náš vztah zlepšil jen.


Chci tu zůstat s Tebou,
ač mě ruce, nohy zebou.
Ač mě soudí sestra, máti,
děda, bábi, kamarádi.


Zůstanu s Tebou,
dokud budu moct.
Dokud Ti na dveře nezaklepou,
budu se snažit Ti pomoct.


Zůstanu s Tebou,
protože vím, jaký to je,
když od tebe všichni odejdou,
chodit skrz ty prázdný pokoje.


Zůstanu s Tebou,
nejen kvůli Tobě,
bych mohla být sama sebou
až ty budeš v hrobě.


Ať se Ti to líbí, nebo ne,
já Tě neopustím - já ne…

Nový dess - BTS

13. září 2016 v 20:26 | Den |  Výkecy
Když už rýmujete i názvy článků, jde to s vámi dost z kopce. Ano, inspirací pro vznik tohoto designu byly songy Whalien 52 a Butterfly od Bangtanů - už mě nudilo se dívat na ten tmavý humbuk všeho možného, co to tu "zkrášloval" předtím. Chtěla jsem něco světlejšího a pozitivnějšího, jemnějšího...? Týjo, to vůbec nezní jako já, ale od té doby, co poslouchám ty korejský ukolíbavky, tak nějak inklinuju k pastelovým barvám a celkově jsem nějak zženštila - wut?! o.O No nic, jen jsem chtěla oznámit ten design, zase o mě chvíli neuslyšíte kvůli škole, která se mi tu teď dost kupí... Fakt, maturitní ročník je nejhorší období života (ale nechci to zakřiknout) :'(

Jo a jen tak na konec - kdo viděl ten dementní článek, kterej jsem se zoufalým přáním, že mi to možná psychicky uleví, zvěřejnila včera kolem půlnoci... dělejte dál, že jste ho neviděli :D

Školní sketche

8. září 2016 v 16:46 | Den |  Moje kresby
Školní týden uběhne jako voda, když nemáte v hodinách co dělat. Teda, většinou se snažím dávat pozor, ale v předmětech, jako je Dějepis nebo Nauka o Společnosti, nás od zapojování se do průběhu hodiny profesor doslova odrazuje, pokud nechceme tedy z předmětu maturovat... "Vy jste tady jenom takovej otravnej hmyz." No každopádně, pokud zrovna se sousedkou nehrajeme piškvorky, tak si kreslím zezadu do sešitu matematiky. Tohle zahánění nudy ale příští týden předpokládám skončí, takže si užijte mých kreseb, dokud jsou, protože nadcházející rok bude z hlediska učení pěkná makačka. No jo, ta maturita... Taky uvažuju nad změnou designu blogu, chtěla bych něco světlejšího, no uvidíme.

A/N: První dva obrázky jsou podle předlohy, ale vůbec to nejde poznat, takže... :D Pro větší rozlišení obrázku na něj stačí klikout ;)

Konec ulejvání!

3. září 2016 v 15:00 | Den |  Výkecy
Tak nějak jsem zase celý měsíc nevydala ani jeden článek (ne, že by můj blog někoho zajímal, ale je docela fajn sepisovat svoje myšlenky, když vás a vaše problémy v reálným životě nikdo nevyslechne). Docela začínám být naštvaná sama na sebe i na to neustálý odkládání věcí na později. Tenhle příspěvek měl vyjít už asi před dvěma týdny, ale jako vždycky jsem se na to v půlce vykašlala, takže s ním teď můžu začít nanovo… Navíc jsem za ten čas nenavštívila ani svoje oblíbený blogery, takže o to víc bych si za to nafackovala, argh.